Özbekistan Resmi Yetkililer ve Özel Sektör Heyeti ile Toplantı ve İkili Görüşmeler

 

İki ülke arasında ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla faaliyet gösteren Türkiye-Özbekistan İş Konseyi, iki taraflı ilişkileri canlı tutmak, Özbekistan’da iş yapmak isteyen Türk firmalarına ilk kaynaktan bilgi sağlamak amacıyla Özbekistan’dan ülkemize gelen heyetler ile tanıtım toplantıları ve ikili görüşmeler organizasyonu çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Özbekistan Cumhuriyeti Başsavcı Yardımcısı Sayın Mavlanov, Özbekistan Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Sayın Şodmonov ve ekli listede belirtilen diğer yetkililer, tarım, hayvancılık, seracılık, sağlık ve eczacılık alanında faaliyet gösteren özel sektör temsilcilerinin katılımıyla, DEİK Başkanı Sayın Nail Olpak ev sahipliğinde 14 Şubat 2019 Perşembe günü saat 15:45 – 17:45 arasında River Plaza’da bir toplantı gerçekleştirilecektir.

 

Özbekistan İstanbul Başkonsolosu Sayın Şuhrat Aminov’un da hazır bulunacağı bahsi geçen toplantı çerçevesinde, konuk heyet üyelerinin faaliyet alanları hakkında bilgi paylaşmaları, bu bağlamda Türkiye iş çevrelerinin ilgisini çekebilecek iş ve yatırım olanaklarını anlatmaları ve karşılıklı olarak soruların  cevaplanması planlanmaktadır.

 

Söz konusu toplantıya katılmayı arzu eden üyelerinizinhttps://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/859/12347 adresli bağlantıda  bulunan  online  kayıt formunu en geç 13 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 12:00’ye kadar doldurmaları gerekmektedir.  

 

Anılan toplantıya üyelerinizin katılımının teşvik edilmesi hususunda desteklerinizi esirgemeyeceğiniz inancıyla saygılarımı sunarım.

 

 

Ek: Heyet listesi (1 sayfa)

 

 

 

 

Taslak Program:

 

15:45-16:00 Kayıt

16:00-16:30 İkram ve networking

16:30-17:00 Açış konuşmaları

17:00-17:20 Sunumlar

17:20-17:45 Soru-cevap

Loader Loading...
EAD Logo Dökümanın yüklenmesi uzun mu sürüyor?
Reload Tekrar Yükle
| Open Yeni Pencerede Aç