Hatırlatma | Türkiye – Macaristan II. Afrika İş Forumu | 13 Şubat 2019

Afrika kıtası ile ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi ve çeşitlendirilmesi stratejisi kapsamında DEİK/Türkiye-Afrika İş Konseyleri, Türk özel sektörünün Afrika kıtasına yönelik yatırımlarının artırılması ve ticaretinin kolaylaştırılması amacıyla üçüncü ülkelerle işbirliklerinin oluşturulduğu faaliyetler düzenlemektedir. 

Bu bağlamda, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan ve Macaristan Dışişleri ve Ticaret Bakanı Sayın Peter Szijjarto’nun onurlandırmalarıyla “Türkiye-Macaristan II. Afrika İş Forumu” 13 Şubat 2019 tarihinde Ceylan Intercontinental Hotel, İstanbul’da gerçekleştirilecektir. 

Afrika ülkeleriyle ticaret, müteahhitlik ve yatırım ilişkisi olan Türk ve Macar özel sektör temsilcileri ile ilgili kurum ve kuruluş yetkililerinin bir araya gelerek, Sahra Altı Afrika’da özellikle, tarım ve tarım teknolojileri, gıda sanayi, su yönetimi ve arıtma, sağlık, inşaat, bilgi teknolojileri ve enerji alanlarında ortak geliştirilebilecek projeler ve yatırımların istişare edileceği toplantında Macar Eximbank’ı tarafından sağlanan ihracat destek hizmetleri ve finansmana ilişkin bilgiler verilecektir.

Macaristan ve Afrika ile ticari ve ekonomik hareketliliğe önemli ivme katacak söz konusu Forumu onurlandırmanızı diler, katılım teyitlerinizin aşağıdaki form aracılığıyla 11 Şubat 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar iletilmesi rica olunur. 

Kayıt formu: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/837/12118
 
Saygılarımla,

 

Adnan Polat 
Türkiye-Macaristan İş Konseyi Başkanı

 

Detaylı bilgi için :
Sn. Aydan Er, Afrika İş Konseyleri Koordinatör Yardımcısı
E-posta : [email protected] / Tel :0212 339 50 72

Ek 1 – Macar Firma Profilleri (30 Sayfa, İngilizce)
Ek 2 – Taslak Program (2 Sayfa, Türkçe)

Loader Loading...
EAD Logo Dökümanın yüklenmesi uzun mu sürüyor?
Reload Tekrar Yükle
| Open Yeni Pencerede Aç

Loader Loading...
EAD Logo Dökümanın yüklenmesi uzun mu sürüyor?
Reload Tekrar Yükle
| Open Yeni Pencerede Aç