Mısır Ulaştırma Bakanı katılımıyla çalıştay yemeği düzenlendi

 

Mısır Ulaştırma Bakanı Hatem ABDELLATİF ve beraberindeki dört kişilik heyet, 09.06.2013 tarihinde Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) ve İDO tarafından ortaklaşa düzenlenen bir çalıştay yemeğinde bir araya geldi.

GİSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Murat KIRAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan TORLAK, Orkun KALKAVAN, Orkun ÖZEK, Özgür ÇİLLİ, Ufuk AKSOY, Bilgehan BAYRAMOĞLU, Şükrü Fazıl UZUN, Genel Sekreter Süheyl DEMİRTAŞ, Genel Sekreter Yardımcıları Ercan ÖZOKUTUCU ve Bülent AKKÖSE, Mısır Ulaştırma Bakanı Hatem ABDELLATİF ve beraberindeki dört kişilik heyeti Ataköy Sheraton Otel’de düzenlenen bir çalıştay yemeğinde ağırladı.

GİSBİR Genel Sekreter Süheyl DEMİRTAŞ’ın gerçekleştirdiği sunumda Mısır Ulaştırma Bakanı Hatem ABDELLATİF ve beraberindeki heyete Türk gemi inşa sanayininyurtiçi ve yurtdışı faaliyetlerinden, tersanelerimizde devam etmekte olan askeri projelerden, gemi inşa sanayimizin geleceği için büyük önem arz eden offshore sektöründen ve ileriye dönük diğer projelerden bahsedilerek ayrıntılı bir briefing verildi. Mısır Ulaştırma Bakanı Hatem ABDELLATİF’e günün anısına bir tablo hediye edildi.