GİSBİR, KTÜ Mezuniyet Töreni’ne katıldı

 

Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR), Karadeniz Teknik Üniversitesi Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi’nin Trabzon’da düzenlenen Mezuniyet Töreni’ne katılım gösterdi.

7 Haziran 2013 tarihinde Çamburnu Kampüsü’ndeki Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi konferans salonunda gerçekleştirilen ve Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği, Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği, Deniz Ulaştırma işletme Mühendisliği, Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Mühendisliği ile Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Bölümü öğrencilerine diploma ve dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verildiği törene GİSBİR Genel Sekreter Yardımcısı Ercan ÖZOKUTUCU katılmıştır. Türk Loydu adına Yönetim Kurulu üyesi Bülent ALNIAÇIK ile Sefine Tersanesi yöneticilerinin de katıldığı ve Fakülte Dekanı Prof. Dr. Kadir SEYHAN, Bölüm Başkanları, Öğretim Üyeleri,  İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Başsavcısının protokol sıralarında oturduğu törende, öğrenci aileleri mezun olan genç mühendislerin bu mutlu gününü coşku içinde kutladılar.

Fakültenin Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği bölümünü derece ile bitiren 3 öğrenci GİSBİR adına Genel Sekreter Yardımcısı Ercan ÖZOKUTUCU tarafından birer Cumhuriyet Altını ile ödüllendirildi.