GİSBİR Heyeti, Zonguldak’ta yer alan tersaneleri ziyaret etti.

Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) Heyeti, tersanelerimizin güncel durumunun detaylı ve sağlıklı olarak ortaya konabilmesi amacıyla Zonguldak’ta yer alan tersaneleri ziyaret etti.

GİSBİR Yönetim Kurulu kararı ile tersanelerimizin güncel durumunun detaylı ve sağlıklı olarak ortaya konabilmesi amacıyla başlatılan çalışma kapsamında GİSBİR Genel Sekreter Yardımcısı Sn. Bülent AKKÖSE ve Ar-Ge Uzmanı Sn. Gökhan Murat KAYA, 28-29 Ağustos 2014 tarihlerinde, Zonguldak’ta bulunan tekne imal ve çekek yerlerini ziyaret etti.

GİSBİR üye tersanesi olma koşulu göz edilmeksizin gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında, İMEAK DTO Batı Karadeniz Bölgesi Şube Müdürü Yelda ÇELEBi, İMEAK DTO Batı Karadeniz Bölgesi Uzman Alper ERENLER, Demir Gemi Tersanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Demir UZUNDEMİR, UMO Tersanesi ve Ustamehmetoğlu Tersanesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem USTAMEHMETOĞLU, Madenci Tersanesi Mali İşler Müdürü Levent ABANOZ, Ustaoğlu Yat Tersanesi Genel Koordinatör Avni BİÇER, Ereğli Tersanesi Tersane Müdürü Kemal BEKTAŞ, Med Yılmaz Tersanesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BEYAZAY, Kilimli Gemi Söküm Alanı İşletmecisi Anıl Dinçer YILDIRIM, Azim Tersanesi Mali İşler Müdürü Özcan BAYRAM, USMED Tersanesi, Likoğlu Tersanesi, İşler Gemi Tersanesi ve Cansu Deniz Nakliyat Tersanesi ziyaret edildi.