Vala Gedik Özel Eğitim Meslek Yüksek Okulu öğrencilerin hazırladığı kermese katıldık.

Özel eğitimli öğrencileriyle toplumda farkındalık yaratmak üzerine güzel işler ortaya çıkaran Vala Gedik Özel Eğitim Meslek Yüksek Okulu ile GİSBİR Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Torlak ve GİSBİR Genel Sekreteri Mehtap Özdemir bir araya geldi.

Yıl boyunca atölyelerde yapılan eşyalardan oluşan kermeste, dokuma bölümünden seramik bölümüne kadar farklı ürünler sergilendi. Okul Müdürü Mehmet Emin Eralp “Öğrencilerimizin her biri pozitif enerjileriyle etraflarına sevgi ve mutluluk aşılıyorlar. Öğrencilerimizle yaptığımız işlerin iyi olmasının en önemli sebebi sevgimizi katmamız” dedi. Sözlerine devam eden Eralp “Burada önemli olan toplumda engelli yaşamına dair farkındalık yaratmak. Hep birlikte yaşamayı öğrendiğimizde hayatımızda önemli değişiklikler olacağına inanıyorum” dedi.

Farkındalık yaratmak ve sosyal sorumluluk alanında kendimizi hep daha ileri götürmek için çalışmalar yapmaktan her zaman büyük keyif alıyoruz. GİSBİR ailesi olarak bu güzel organizasyonu ziyaret etmekten büyük mutluluk duyduk.