DEİK

Türkiye-Filipinler İş Konseyi Manila Ziyareti, 27-31 Ocak 2019

Sayın Yetkili,

Türkiye-Filipinler İş Konseyi tarafından, 27-31 Ocak 2019 tarihleri arasında Filipinler’in başkenti Manila’ya heyet ziyareti düzenlenecektir. Ziyaret kapsamında ülkenin önde gelen kamu ve özel kurum temsilcileri ile görüşmeler gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.
Üyelerimize önemli iş fırsatları sunan ve büyük bir pazar niteliğinde olan Filipinler’e yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması ve pazar payımızın artırılması amacıyla düzenlenecek olan söz konusu heyet ziyaretine özellikle turizm, inşaat ve yapı malzemeleri, enerji, elektrik & elektronik, mobilya, beyaz eşya, tekstil, kozmetik, gıda sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların katılımlarında büyük fayda görülmektedir.

Umuma mahsus pasaport hamili Türk vatandaşları 30 güne kadar ikamet süreli Filipinler’e seyahatlerinde vizeden muaftır. Söz konusu etkinliğe ilişkin ön avans bedeli 2000 TL olup, paket program ücreti katılımcılara bilahare iletilecektir. (Paket programa dâhil olan hizmetler: İstanbul-Manila ve Manila-İstanbul uçak biletleri, transferler, Manila’da 3 gece konaklama ve toplantılara katılımdır.)

Bu çerçevede; anılan ziyarete katılmayı arzu eden üyelerimizin, 28 Aralık 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/826/11914 linkinde yer alan online kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir.