Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği Derneği ve İktisadi İşletmesi’nin 50. Olağan Genel Kurul Toplantısı 23 Mart 2021 Tarihinde Yapıldı.

Pandemi koşulları sebebiyle olağanüstü önlemler alınarak gerçekleştirilen toplantıda, Delegeler, GİSBİR Genel Merkezi’nde üç farklı salonda sosyal mesafe ve hijyen kurallarına azami dikkat ederek oturdular. Üyelerin senkronize kamera sistemiyle birbirlerini görerek ve duyarak gerçekleştirilen toplantı, GİSBİR tarihinin en kısa Genel Kurulu olarak kayıtlara geçti.

Genel Sekreter Mehtap ÖZDEMİR’in açılışını yaptığı Genel Kurul’da, Divan Heyeti, Başkan Sn. Bilgehan BAYRAMOĞLU, Başkan Vekili Sn. Birol ÜNER ve Yazman Üye Sn. Hüseyin MENGİ’den oluşturuldu. GİSBİR Mali Danışman Sn. Murat ERİŞTİ’nin Denetleme Kurulu Raporunu okuduğu toplantıda, 2019 yılı Faaliyetleri ve Hesapları ile Denetleme Kurulu oybirliği ile ibra edildi.

Kapanış konuşmasını yapan GİSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Murat KIRAN “Göreve geldiğimiz 2011 yılından bu yana verdiğimiz sözleri yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. Covid-19 ile mücadele kapsamında gerek sekreteryamızdan gerekse de whatsapp gruplarından yaptığımız uyarılara ve önlemlere tereddütsüz uyan ve uymaya çalışan meslektaşlarıma can gönülden teşekkür ediyorum” diyerek içinde bulunduğumuz Covid-19 sürecinin yönetimine katkı sağlayan herkese teşekkürlerini iletti.