GİSBİR, ONS 2016 (Offshore Northern Seas) Fuarı’na Katılım Gösterecek

Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR), her iki yılda bir Norveç’in Stavanger şehrinde düzenlenen ve bu yıl 29 Ağustos – 1 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek ONS ( Offshore Northern Seas) Fuarı’na katılım gösterecek. 5’inci holde yer alan 5560 numaralı standıyla katılım gösterecek GİSBİR, Türk gemi inşa sanayinin uluslararası arenada tanıtılması, yeni işbirliklerinin kurulması ve mevcut işbirliklerinin geliştirilmesi faaliyetlerini gerçekleştirecek.

GİSBİR Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Aydın ALAFTAN ve GİSBİR Genel Sekreteri Kemalettin GÜR’ün katılım göstereceği ONS Fuarı, 1971 yılından bu yana gerçekleştirilmekte olup, Enerji ve Güç Sistemleri, Gemi Yapımı, Tersanecilik, Kimya ve Petrokimya sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmektedir.

2014 yılında gerçekleştirilen ONS Fuarı, 24.000 metre karelik sergi alanıyla 100’den fazla ülkeden 91.862 katılımcı ve 1392 sergiciye ev sahipliği yapmıştı. Bu sene ise genişlettiği kapasitesiyle daha geniş bir katılım beklemektedir.