GİSBİR, LIMA 2017 Fuarı’na stand ile katıldı

Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) 21-25 Mart 2017 tarihleri arasında Langkawi, Malezya’da gerçekleşen LIMA 17′ The Langkawi International Maritime & Aerospace Fuarı’na stand ile katılım gösterdi.

Asya – Pasifik bölgesinin en büyük organizasyonlardan biri olan LIMA 17′ Fuarı Aerospace ve Maritime olmak üzere iki segmentte gerçekleştirildi. GİSBİR’i temsilen Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Orkun ÖZEK ve Genel Sekreter Kemalettin GÜR’ün katılım gösterdiği fuar 41 farklı ülkenin katılımlarıyla düzenlendi.

LIMA 17′ Fuarı’na GİSBİR’in yanısıra Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay ve Uluslararası İş Birliği Daire Başkanı Müjdat Uludağ da katılım gösterdi.

GİSBİR standını T.C Kuala Lumpur Büyükelçisi Başak Türkoğlu ve Dışişleri Bakanlığı Temsilcileri, Malezya Deniz Kuvvetleri Komutanı Admiral Ahmad Kamarulzaman bin Ahmad Badaruddin’in eşi Noor Azrina binti Abdullah’ın yanısıra Indonesia Shipbuilding Offshore Industries Association (IPERINDO) ve Association of Marine Industries of Malaysia (AMIM) gibi birlikler de ziyaret etti.

Ayrıca GİSBİR Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Orkun ÖZEK ve GİSBİR Genel Sekreteri Kemalettin GÜR Malezya Savunma Bakanı ve 25 farklı ülkenin Amirallerinin katılımlarıyla gerçekleşen konferansa katılım gösterdi.