Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) olarak, üstlenmiş olduğumuz misyonla, Türk gemi inşa sanayini geliştirmek, Türk tersanelerinin dünya pazarlarındaki yerini almalarına yardımcı olmak, sektörümüzle ilgili kamuoyunu bilgilendirmek, ulusal ve uluslararası kuruluşlarda, forumlarda ve diğer platformlarda Türk gemi inşa sanayisini en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Güçlü temeller üzerine eğitim alan gençlerimizin sektörümüzü, ülkemizi ve başarılarımızı katlanarak arttıracağı inancı içerisinde, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) olarak GİSBİR İlköğretim Okulunu Ülkemize ve Tuzla İlçesine sunmaktan gurur duyuyoruz.

İyi eğitim almış bireylerle toplumumuzun üretimdeki başarılarının katlanarak devam etmesine gemi inşa sektörü olarak katkıda bulunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu zamana kadar gerek eğitim alan gençlerimize gerekse de eğitim kurumlarına yaptığımız çalışmalarla sektörümüze ve ülkemize katkı sağlamak için 1971 yılından bu yana faaliyetlerimize aralıksız devam ediyoruz.

4 Haziran 2020 Perşembe günü temelini atarak başlattığımız GİSBİR İlköğretim Okulu Projemizin Eylül ayı itibariyle geldiği noktayı sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.