CMI 2015 GİSBİR’in sponsorluğunda gerçekleşecek

 

Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği’nin (GİSBİR) ana sponsor olarak destek verdiği ve denizcilik alanındaki en köklü kuruluşlardan biri olan Comite Maritime International (CMI) tarafından , 6-9 Haziran 2015 tarihlerinde İstanbul’da geniş bir katılımla gerçekleştirilecek CMI 2015 Bilimsel Toplantısı hakkındaki duyuru aşağıdaki gibidir.

 

Denizcilik alanındaki en köklü kuruluşlardan biri olan Comite Maritime International (CMI), 6-9 Haziran 2015 tarihlerinde, İstanbul’da geniş kapsamlı bir CMI 2015 Bilimsel Toplantısı gerçekleştirecektir.

Denizcilikle ilgili bazı sorunların hukuk ağırlıklı açılardan tartışılacağı ve İstanbul Ataköy Sheraton Otelinde düzenlenecek olan CMI 2015 Bilimsel Toplantısı Programı, katılımcılar ve konular hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemini gerçekleştirmek için www.cmi2015istanbul.org adresi ziyaret edilebilir.

Bu toplantıya katılımınızın dünya denizcilik ailesinin en önde gelen hukukçuları başta olmak üzere çok değerli üyeleriyle görüş ve fikir alışverişinde bulunma fırsatı yaratması açısından yararlı ve önemli olduğuna inanıyoruz.

Ülkemizin denizciliğe verdiği önemi göstermek ve ülkemizin dünya denizcilik ailesi içindeki yerine yakışacak bir konukseverliği hep birlikte ortaya koymak bakımından sizi de aramızda görmek bizlere büyük güç katacaktır.

Deniz Hukuku Derneği
Yönetim Kurulu